top of page

Inovacijos vandens pramogoms

Elektra varomi efoil hidrofoilai AUDI e-tron foil iš Aerofoils GmbH - inovatyviausi ir saugiausi rinkoje. Pažangi aerodinamika, paremta 20 metų orlaivių inžinerijos patirtimi.

 

Kas yra eFoil? Tai elektrinė skrendanti banglentė, sudaryta iš lentos, stiebo, variklio ir sparnų. Lentos viduje įmontuotas akumuliatorius. Efoil banglentė valdoma distanciniu pultu. Tinka plaukti visuose vandens telkiniuose, nes yra varoma elektra - tad tyli ir netarši.

Aerofoils efoil gaminiai kuriami bendradarbiaujant su Audi AG ir pasižymi preciziška inžinerija bei nepriekaištinga kokybe. Šio gamintojo hidrofoilai yra saugiausi pasaulyje. Variklio sistema pilnai integruota į fliuzeliažą, kad besisukančios propelerio detalės būtų uždaros ir apsaugotų nuo sužeidimų. 

Sklęskite Lietuvos ežerais, mariomis ir upėmis net 2 val., iki 50 km/h greičiu tyliai ir be CO2 emisijos. Ar esate naujokai, ar patyrę - kiekvienas galite praplėsti savo galimybių ribas ir patirti skrydį virš vandens savo tempu, jūsų mėgiamoje pakrantėje.

Elektra varoma banglentė Aerofoils Audi etron efoil
Elektra varoma banglentė Aerofoils Audi etron efoil
Aerofoils_StandardExports01-02504655 (1).JPG
Aerofoils_StandardExports01-02534702.JPG
01-aerofoils-audi-etron-efoil-01-B.jpg

Autorizuotas Aerofoils partneris Lietuvoje

UAB "Engnessenis" yra autorizuota elektra varomų hidrofoilų gamintojos Aerofoils GmbH atstovė Lietuvoje. Mes organizuojame bandomuosius privačius plaukimus, parduodame, pristatome ir apmokome naudotis, teikiame techninį servisą. Daugiau informacijos rasite eFoiling.lt

eFoiling lt logotipas
Aerofoils_StandardExports01-02504655 (1).JPG

Išbandykite

Užsisakykite "Test Ride" - bandomąjį plaukimą Audi e-tron foil hidrofoilu. Paslauga yra privati ir gali vykti kliento pakrantėje.

bottom of page